I moshuari nga Mamurrasi shkon në kasollen e bagëtive, shkokohet nga ajo që gjen aty

Publikuar tek: aktualitet, më 20:53 19-02-2018 I moshuari nga Mamurrasi shkon në kasollen e bagëtive, shkokohet nga ajo që gjen aty

Një 64-vjeçar nga Mamurrasi është tronditur kur ka hyrë në kasollen pranë shtëpisë së tij, nga ajo çfarë i kanë parë sytë.

Burri hyri në kasolle për të ushqyer bagëtitë por vuri re një njollë gjaku. Ai nisi të shohë përreth dhe aty pranë gjeti një fetus të një foshnje të seksit mashkull.

64-vjeçari njoftoi menjëherë policinë, të cilët paraprakisht dyshojnë se kasollja është përdorur nga një grua, e cila vetëm ose në bashkëpunim, e ka përdorur për të hedhur fetusin. Hetimet vijojnë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071229934692383
array(1) { ["section"]=> string(90) "i-moshuari-nga-mamurrasi-shkon-ne-kasollen-e-bagetive-shkokohet-nga-ajo-qe-gjen-aty-110786" }