I moshuari nga Vlora me “mision” në Tiranë, bie në pranga të policisë

Publikuar tek: aktualitet, më 18:23 21-02-2017 I moshuari nga Vlora me “mision” në Tiranë, bie në pranga të policisë

Një i moshuari nga Vlora është arrestuar nga policia në kryeqytet.

Ai ka rënë në pranga të policisë pasi është akuzuar për  vjedhje. Policia bën me dije se i moshuari Lilo Skëndi, rezulton të jetë dënuar edhe më parë. Ai i ka vjedhur telefonin shtetasit me inicialet A.Z në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, në Tiranë.

“Më datë 20.02.2017, u arrestua shtetasi Lilo Skëndi, 71 vjeç, banues në Vlorë, i dënuar më parë, në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, ka vjedhur telefonin e markës “Vodafone”, shtetasit A. Z. Parashikuar nga Neni 134 i Kodit Penal”,­ thuhet në njoftimin e policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Projekti i "Rilindjes Urbane" në Gjirokastër, tregtarët përplasen me kryebashkiaken për tregun (FOTOT)
Tjetër skandal nga Hervin Çuli, drejtori i Teatrit Kombëtar nuk duron dot kritikën e të madhit Robert Ndrenika dhe e fyen publikisht »
Article Logic
Execution time: 0.020078897476196
array(1) { ["section"]=> string(72) "i-moshuari-nga-vlora-me-mision-ne-tirane-bie-ne-pranga-te-policise-69469" }