I moshuari vret veten në shtëpinë e dhëndrrit, zbulohet arsyeja

Publikuar tek: aktualitet, më 11:29 24-07-2017 I moshuari vret veten në shtëpinë e dhëndrrit, zbulohet arsyeja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Çipan-Devoll të Korçës, ku një i moshuar është vetëvrarur në shtëpinë e dhëndrrit.

Policia sqaron se në banesën e shtetasit A.M., është vetëvarur shtetasi F.Ç., 78 vjeç, banues në fshatin Sul-Devoll. Nga këqyrja e jashtme e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Nga deklarimet e marra prej familjarëve, rezulton se pas humbjes së bashkëshortes së tij para pak kohësh, ky shtetas qëndronte në banesën e vajzës dhe bashkëshortit të saj.

Materialet do t’i referohen Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprën penale “Shkaktimi i vetëvrasjes”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075881481170654
array(1) { ["section"]=> string(68) "i-moshuari-vret-veten-ne-shtepine-e-dhendrrit-zbulohet-arsyeja-87163" }