I ngacmoi gruan dhe i theu hundën, ylli i futbollit dënohet me 2 vite burg (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 15:52 11-09-2019 I ngacmoi gruan dhe i theu hundën, ylli i futbollit dënohet me 2 vite burg (FOTO) Këngëtari turk Berkay Sahin bashkë me gruan e tij

Futbollisti i famshëm turk Ardat Turan është dënuar me 2 vite burg për armëmbajtje paleje, kanosje, dhe prishje të qetësisë publike.

32-vjeçari u përfshi në një incident me këngëtarin Berkay Sahin në 10 tetor të 2018 në një klub nate duke i thyer hundën. Sherri nisi pasi Turan ngacmoi bashkëshorteN e Sahinit. Më pas, ai shkoi në spital duke qëlluar me armë në dhomën, ku ishte shtruar Berkay.

Klubi i Basaksehirit, me të cilin luan i huazuar Turan e ka gjobitur me 393 mijë €.

Futbollisti i Barcelonës nuk do të kryejë asnjë ditë burg nëse për 5 vitet e ardhshme nuk regjistron një tjetër vepër penale.

arda turan.jpg

Arda Turan

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088729858398438
array(1) { ["section"]=> string(85) "i-ngacmoi-gruan-dhe-i-theu-hunden-ylli-i-futbollit-denohet-me-2-vite-burg-foto-178088" }