I ngacmuan të dashurën, Justin Bieber revoltohet keq me fansat e tij (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:15 14-08-2016 I ngacmuan të dashurën, Justin Bieber revoltohet keq me fansat e tij (Foto)

#RIPBeliebers ishte sot trendi i ditës në Twitterin amerikan për shkak të një postimi që këngëtari Justin Bieber ka bërë në Instagram.

Justin është revoltuar së tepërmi me miliona fansat e tij pasi i kanë shqetësuar në rrjetet sociale të dashurën, modelen Sofia Richie, vajzën e Lionel Richie.

Fillimisht u tha se Bieber ishte duke kaluar pushime të nxehta me bukuroshen Hailey Baldëin. Por më pas një foto e tij nudo në plazhet e Havait bëri bujë të madhe. Dhe së fundmi ai është parë duke qëndruar me 17 vjeçaren Sofia Richie, e dukeqënëse Bieber është 22, teknikisht është e paligjshme në Kaliforni.

Kaq ka mjaftuar që miliona fansa ta ngacmojnë, çka ka çuar edhe në reagimin e tij ekstrem duke thënë se do e bëjë profilin në Instagram privat nëse nuk ndalojnë talljet.

Screensjvbjbjbjhot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çiljeta ndryshon "look", kështu s'e keni parë kurrë më parë (FOTO)
Dasmorët emocionohen, dhe sjellin foton e veçantë, me dhëndrrin e nusen pozojnë me duart shqiponjë »
Article Logic
Execution time: 0.013617992401123
array(1) { ["section"]=> string(78) "i-ngacmuan-te-dashuren-justin-bieber-revoltohet-keq-me-fansat-e-tij-foto-49715" }