I ngriti zërin, fermeri mbyll gruan në kutinë e mollëve për 14 ditë

Publikuar tek: bota, më 09:13 31-08-2018 I ngriti zërin, fermeri mbyll gruan në kutinë e mollëve për 14 ditë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Bolzano të Italisë.

Sipërmarrësi, Reinhold Thurner, 53 vjeç pas një debati me partneren e tij polake, e ka futur këtë të fundit në një kuti plastike,1 metër.

Mediat italiane raportojnë se këtë veprim, fermeri e bëri pasi partnerja i ngriti zërin.

Çdo ditë fermeri i ka çuar një mollë, një shishe uji dhe një mbulesë partneres.

Ngjarja u zbulua nga britmat e polakes të cilat u dëgjuan nga disa punonjës që lajmëruan policinë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012408971786499
array(1) { ["section"]=> string(73) "i-ngriti-zerin-fermeri-mbyll-gruan-ne-kutine-e-molleve-per-14-dite-132721" }