I ngul thikën në kokë por viktima nuk e kupton (Video-Pamje të rënda)

Publikuar tek: bota, më 11:01 09-12-2015

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Petropavlovskut në Kazakistan e rregjistruar e gjitha nga kamerat e sigurisë.

Një 19 vjeçar ka hyrë në një zyrë shit-blerje pronash dhe pasi ka qëndruar disa çaste pa e dhënë veten ka nxjerrë një thikë dhe ka qëlluar në kokë punonjësin.

Arsyet e veprimit tronditës janë të paqarta. Në video shihet puntori që nuk e kupton se thika i është ngulur në kokë, vetëm pasi çohet në këmbë, vendos duart dhe tenton ta heqë. Sipas televizionit lokal rus, thika iu ngul viktimës rreth 1 centimetër por ai ka mundur të mbijetojë. 19 vjeçari është arrestuar por nuk e ka pranuar krimin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023585081100464
array(1) { ["section"]=> string(73) "i-ngul-thiken-ne-koke-por-viktima-nuk-e-kupton-video-pamje-te-renda-27317" }