I ngulin thikën në gjoks, shpëton mrekullisht 29-vjeçari

Publikuar tek: bota, më 15:14 16-03-2019 I ngulin thikën në gjoks, shpëton mrekullisht 29-vjeçari

Një burrë 29-vjeçar është goditur me thikë në rrugët e Fulham në Angli në orët e para e mëngjesit.

Autoritetet vendase arritën shpejt në vendin e ngjarjes pasi morën një telefonatë për të bërtiturat që kishin dëgjuar në rrugë.

Sipas Daily Mail te e njëjta rrugë në Gowan Avenue u qëllua me armë një gazetar i BBC me emrin Jill Dando. Mediat britanike u bëjnë kërkesë qytetarëve që kanë diejni mbi ngjarjen të informojnë policinë.

I plagosuri mbërriti në spital dhe për fatin e tij të mirë thika që i ishte ngulur në gjoks nuk ka prekur zemrën dhe ka ndaluar hemoragjinë. Tashmë ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

54388228_255901262018071_8308327111253295104_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00907301902771
array(1) { ["section"]=> string(62) "i-ngulin-thiken-ne-gjoks-shpeton-mrekullisht-29-vjecari-156684" }