I ofendoi rëndë fëmijët, Blerina Bombaj reagon ashpër: Nuk ka Zot që të fal ty! Fëmijët nuk kanë faj që... (E PLOTË)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:18 26-10-2020 I ofendoi rëndë fëmijët, Blerina Bombaj reagon ashpër: Nuk ka Zot që të fal ty! Fëmijët nuk kanë faj që... (E PLOTË) Blerina Bombaj me fëmijët

Dietologia Blerina Bombaj është përballur së fundmi me një koment negativ dhe tepër të papërshtatshëm, që një grua të cilës ajo i drejtohet me ‘Merita’ i ka lënë në rrjetin social Instagram.

Bombaj kishte publikuar një video ku bashkëbisedonte me dy fëmijët e saj. Mes komenteve, shumica pozitivë, ajo pikasi komentin e një ndjekëse, e cila shkruante: Më duken si doën këta fëmijë, Zot më fal.

Dietologia nuk ia kurseu një përgjigje siç komentuesja e meritonte, pasi jo vetëm një femër apo një nënë, por askush nuk mund të ofendojë fëmijët e dikujt, aq më tepër ata fëmijë që mund të kenë aftësi ndryshe. Është jo njerëzore.

“Nuk ka Zot që fal ty Merita, jo për fëmijët e mi, por per ata femije qe s’kanë asnjë faj që kanë lindur me Sindromën Doën”, shkruan Blerina në rrjete sociale.

komenti.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bëri bujë me deklaratën 'mezi pres të vijë koronavirusi në Shqipëri', infektohet drejtoresha e Shëndetit në Tiranë
Ndahet nga jeta Ibrahim Hoxha, historiani i njohur çam që rridhte nga familje atdhetare: Kanë luftuar me pushkë e penë »
Article Logic
Execution time: 0.011065006256104
array(1) { ["section"]=> string(128) "i-ofendoi-dhe-bullizoi-rende-femijet-blerina-bombaj-reagon-ashper-nuk-ka-zot-qe-te-fal-ty-femijet-nuk-kane-faj-qe-e-plote-225239" }