I ofron punë të pastrehut, reagimi i emocionon (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:01 19-02-2017

Reagimi i një të pastrehu pasi mori një ofetë pune i ka emocionuar të gjithë.

I pastrehu, emri it ë cilit nuk është bërë i ditur është filmuar nga kamerat e sigurisë teksa festoon me duart lard he duke vrapuar lajmin e mirë për një kontratë të përhershme për punë në kompaninë Central RPL në Bromvich të Anglisë.

Punëdhënësi i tij Aaron Doyle, ka shpërndarë menjëherë videon dhe bashkangjitur me të shkruan: “Për shumë mund të duket si asgjë e veçantë, por për të është e gjithë jeta. Reagimi i tij ishte tejet emocionues. Nuk ka asgjë në jetë, jetonte në një barake. Një kontratë pune është gjithçka për një person që kërkon të ndryshojë rrënjësisht jetën e tij,” tha Doyle.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 7-vjeçari i vjedh karikuesin e telefonit, i dashuri i nënës e rreh me rrip pantallonash (Video)
“LIVE”: Çahet diga e liqenit, rrezikohen mijëra banorë (Video drejtpërdrejt) »
Article Logic
Execution time: 0.0095269680023193
array(1) { ["section"]=> string(57) "i-ofron-pune-te-pastrehut-reagimi-i-emocionon-video-69245" }