I ofron rryshfet punonjësit të policisë, arrestohet në flagrancë 23-vjeçari (Emri dhe Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:41 23-01-2017

Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka tentuar ti japë para punonjësit të policisë rrugore për të shmangur gjobën.

Burime të policisë bëjnë em dije se është arrestuar shtetasi:

-  Antonio Doksani, 23 vjeç, banues në Fier.

Arrestimi i tij u bë pasi u kap në flagrancë në hyrje të autostradës së Vlorës, pasi ky shtetas duke drejtuar mjetin e tij tip Volksëagen Golf 5, ka tentuar ti japë 20 euro punonjësit të policisë së qarkullimit rrugor, me qëllim që ti shmangej masës administrative pasi po drejtonte mjetin jashtë normave të lejuara të shpejtësisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr mes nxënësve të shkollës 9-vjeçare, i riu plagoset me thikë në shpatull, arrestohet një person
Si u bind punonjësi i rafinerisë së Fierit mos vetëhidhej nga 40 m lartësi dhe historia e trishtë e një jete me stërmundime »
Article Logic
Execution time: 0.010207891464233
array(1) { ["section"]=> string(85) "i-ofron-rryshfet-punonjesit-te-policies-arrestohet-ne-flagrance-23-vjecari-emri-66389" }