I përdorën fotot në ‘Tinder’, Dajana Shabani ‘shpërthen’ ashpër: Do bëhesh pishman që ke lindur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:30 20-11-2019 I përdorën fotot në ‘Tinder’, Dajana Shabani ‘shpërthen’ ashpër: Do bëhesh pishman që ke lindur Dajana Shabani

Moderatorja Dajana Shabani ka shpërthyer ashpër ndaj një ndjekësje në rrjetet sociale, e cila i ka përdorur fotot në aplikacionin “Tinder”.

Dajana ‘kërcënon’ vajzën me emrin Frensis, teksa e paralajmëron se nëse do ta gjejë do të bëhet pishman që ka lindur.

“Në aplikacionin Tinder janë përdorur fotot e mia nga e ashtuquajtura ‘Frensis’. Frensis nëse të gjej, do ta kuptosh si mund të bëhesh pishman që ke lindur! Dhe meqë qenke dhe e fakultetit të mjekësisë, do ta shpjegoj anatominë në Lushnje”, shkruajti Dajana në Instagram.

“Tinder”, është një program online që bën të mundur njohjen e dy personave, të cilët mund të krijojnë edhe një lidhje dashurie.

gtcfjhk.png

gxdrhycgftj.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033432006835938
array(1) { ["section"]=> string(96) "i-perdoren-fotot-ne-tinder-dajana-shabani-shperthen-ashper-do-behesh-pishman-qe-ke-lindur-186507" }