I përfundoi në spital, Nora Istrefi tregon gjendjen shëndetësore të së ëmës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:30 21-09-2020 I përfundoi në spital, Nora Istrefi tregon gjendjen shëndetësore të së ëmës (FOTO) Nora Istrefi

Nëna e këngëtareve të njohura Nora dhe Era Istrefi, ka pasur komplikacione me shëndetin e saj. Ajo ka përfunduar në spital, madje i është nënshtruar një operacioni.

Është vetë Nora ajo që e ka bërë të ditur këtë lajm, duke ndarë me ndjekësit një foto të së ëmës në Instastory.

is.jpg

Këngëtarja ka treguar se tashmë shëndeti i saj është përmirësuar, duke falenderuar stafin e spitalit që është përkujdesur për të.

Sipas burimeve nëna e dy këngëtareve kishte probleme në veshka, por duket se gjithçka ka shkuar mirë. 


Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011152982711792
array(1) { ["section"]=> string(86) "i-perfundoi-ne-spital-nora-istrefi-tregon-gjendjen-shendetesore-te-se-emes-foto-221172" }