I përgjigjet “Vipave të Bllokut”, publikon foton kur ishte 16 vjeçe, komentuesja: O Krisht sa e shpifffme je, u largova…por shihni si reagon këngëtarja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:12 07-02-2017 I përgjigjet “Vipave të Bllokut”, publikon foton kur ishte 16 vjeçe, komentuesja: O Krisht sa e shpifffme je, u largova…por shihni si reagon këngëtarja

Këngëtarja shqiptare i është përgjigjur faqes “Vipat e Bllokur” të cilët publikuan disa foto të Anjeza Brankës të disa viteve më parë, kur nuk kishte ndërhyrje në fytyrë.

Si kundërpërgjigje Anjeza ka publikuar një foto me bikini kur ka qenë vetëm 16 vjeçe dhe shkruan “Lind e bukur, nuk bëhesh”.

Menjëherë pas publikimit të fotos kanë komentuar ndjekësit e saj, njëra prej së cilës i shkruan, “O krisht sa e shpifffmeee je o largova zottt. Vec njat trupe keee besaaaaaa”.

 Këtij komenti i është përgjigjur këngëtarja duke shkruar: “Po largou pra ..pse rri e msheh akoma ...lodhesh e komento”, ndërsa një tjetër komentuesi e kritikoi për dhëmbët, Anjeza i është përgjigjur, “Dhembet rregullohen. Por nuk e kam pasur te nevojshme. Kur ti kem do i shohesh ne foto ndryshimin”.

Megjithatë këngëtarja ka marrë edhe komente pozitive nga fansat e saj të cilët e komplimentojnë për fizikun dhe për fytyrën e saj të ëmbël.

Po ashtu dhe modelja Xhesika Ndoja i shkruan, “Shumë e saktë”, duke mbështetur fjalët e Anjezës se “Lind e bukur, nuk bëhesh”.

ANJEZA.png

 

 ANJEZA_2.png

VIPAT.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037670135498047
array(1) { ["section"]=> string(151) "i-pergjigjet-vipave-te-bllokut-publikon-foton-kur-ishte-16-vjece-komentuesja-o-krisht-sa-e-shpifffme-je-u-largova-por-shihni-si-reagon-kengetarja-68030" }