I përmendi Altin Bashën, aktori i Portokallisë ‘përplaset’ me poetin Agim Doçi dhe largohet nga emisioni (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:46 25-05-2020 I përmendi Altin Bashën, aktori i Portokallisë ‘përplaset’ me poetin Agim Doçi dhe largohet nga emisioni (VIDEO) Momenti kur aktori Rezart Veleshnja largohet nga emisioni

Poeti Agim Doçi dhe aktori i njohur i Portokallisë Rezart Veleshnja, janë “përplasur” mbrëmjen e sotme në emision, duke sjell largimin e këtij të fundit.

“Çfarë punë bën ky Altin Basha”, e pyeti Doçi aktorin e humorit, ndërsa ai u përgjigj “Altin Basha është regjizori i Portokallisë dhe ka mbaruar në Londër.” Kjo përgjigje e Rezartit është ionizuar nga
Doçi dhe bëri që aktori i Portokallisë të largohet nga emisonin.

Doçi: Çfarë punë bën ky Altin Basha.

Veleshnja: Altin Basha është regjizori i Portokallisë dhe ka mbaruar në Londër.

Doçi: As më duhet gjë fare.

Veleshnja: Nuk flitet kështu profesor, është me dashakeqësi. Mua nuk më takon të rri këtu, se kjo është gjuhë rruge. Unë duhet të çohem tani. Unë jam i qetë dhe bëj humor.

Doçi: Po s’ke bërë humor qysh kur ke ardhur. Fillo e bën humor dhe unë s’flas, se unë s’po shoh humor.

Veleshnja: Turi më duhet të iki se kam një në familje, të të puth pak?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095241069793701
array(1) { ["section"]=> string(114) "i-permendi-altin-bashen-aktori-i-portokallise-perplaset-me-poetin-agim-doci-dhe-largohet-nga-emisioni-video-207807" }