I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin dhe futet në Shtëpinë e Bardhë

Publikuar tek: bota, më 22:09 20-01-2021 I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin dhe futet në Shtëpinë e Bardhë Joe dhe Jill Biden

Joe Biden më në fund ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, ku do të fillojë orët e para të punës si President i SHBA, me firmosjen e disa dekreteve të rëndësishme.

I shoqëruar nga Zonja e Parë, bashkëshortja Jill Biden, i pari i Amerikës ka kryer ritualin e përhershëm, teksa ka zhvilluar paradën ku ka përshëndetur të gjithë mbështetësit e tij.

Screenshot_24.jpg

Më pas ai ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, derën e së cilës e ka hapur me gruan e tij. Para se të futeshin brenda, ata i dhanë njëri-tjetrit një përqafim plot dashuri.

Në pamjet e para u pa se nuk ishte i pranishëm askush nga stafi i vjetër i Presidencës.  

Screenshot_26.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eurodeputetja në Parlament bën veprimin “alla shqiptareshe” gjatë pushimit (FOTO)
Merkel e Hillary Clinton urojnë Biden, Vuçiç e fton në Serbi »
Article Logic
Execution time: 0.012695074081421
array(1) { ["section"]=> string(84) "i-perqafuar-me-bashkeshorten-joe-biden-mberrin-dhe-futet-ne-shtepine-e-bardhe-235770" }