I plotësohet dëshira pas tre dekadash, këngëtari i njohur takon Berishën: E kam pas ëndërr...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:52 29-05-2019 I plotësohet dëshira pas tre dekadash, këngëtari i njohur takon Berishën: E kam pas ëndërr...

Mehdin Përgjegjaj i njohur ndryshe si Meda është një ndër këngëtarët më të dashur të publikut shqiptar.

 Gjatë ditës së sotme Meda ka zhvilluar një takim me ish-kryeministrin Sali Berisha. Ai ka shkuar në zyrën e Berishës dhe ka shprehur simpatinë e madhe që ka.

Meda i ka dhuruar ish-kryeministrit dhe një album me këngët e tij, duke specifikuar se përmban si ato me motive patriotike dhe ato me motiv dashurie.

'Për mu ka qenë ëndërr dhe kënaqësi, jo vetëm për mua po dhe për familjen që e ka pas si ëndërr t'ju takoj. E kam pas qysh moti, po tani erdhi rasti', u shpreh më tej Meda.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrobat e reja të plazhit tejet provokuese, bukuroshet 'ngrejnë temperaturat' me bikinit super të vogla (FOTOT)
'Po kaloj momente të rënda', Diellza Kolgeci flet për herë të parë pas lindjes, tregon si rifitoi linjat në pak javë »
Article Logic
Execution time: 0.010270833969116
array(1) { ["section"]=> string(95) "i-plotesohet-deshira-pas-tre-dekadash-kengetari-i-njohur-takon-berishen-e-kam-pas-enderr-166188" }