I prek të pasmet, ajo e hedh me nokaut (Video)

Publikuar tek: bota, më 23:19 20-12-2015

Një manjak ka mësuar se çdo të thotë të prekësh të pasmet e femrave të panjohura në publik.

Video qesharake është kapur nga kamerat e sigurisë në Marok, gjatë momentit kur një grua përkulet dhe pranë saj kalon një burrë që shfrytëzon rastin duke i kapur të pasmet.

Gjatë tentativës për t’ia hedhur, ai ka marrë një grusht në fytyrë nga gruaja çka ka bërë që të përfundojë disa metra larg dhe pa ndjenja.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013023853302002
array(1) { ["section"]=> string(49) "i-prek-te-pasmet-ajo-e-hedh-me-nokaut-video-28221" }