I preu kokën nënës së tij, Olsi Çekiçi jep deklaratën në polici: Nuk pendohem, kjo do ndodhte një ditë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:53 06-08-2020 I preu kokën nënës së tij, Olsi Çekiçi jep deklaratën në polici: Nuk pendohem, kjo do ndodhte një ditë Olsi Çekiçi

Ditën e sotme në fshatin Buçimas të Pogradecit ka ndodhur një ngjarje makabre, ku djali 44-vjeçar i preu kokën nënës së tij dhe plagosi të vëllanë.

44-vjeçari Olsi Çekiçi ishte autori i ngjarjes, i cili theri nënën e tij dhe ia vari kokën në derën e shtëpisë. Kur shkoi policia në vendngjarje e gjeti autorin e vrasjes të larë në gjak. "Mos u afroni, do bëheni pis me gjak", iu tha ai.

Ai ka dhënë edhe deklaratën e tij në polici, ku nga burimet mësohet se ka qenë shumë i qetë.

44-vjeçari ka thënë se nuk është penduar, pasi sipas tij kjo do ndodhte një ditë.

"Nuk pendohem, kjo do të ndodhte një ditë, amanet vajzën dhe vëllanë", mësohet të ketë thënë autori i ngjarjes makabre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009735107421875
array(1) { ["section"]=> string(106) "i-preu-koken-nenes-se-tij-olsi-cekici-jep-deklaraten-ne-polici-nuk-pendohem-kjo-do-ndodhte-nje-dite-216338" }