I prezantoi dy ditë më parë të atit të dashurin, kush është vajza yll e Edi Palokës (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:45 26-12-2017 I prezantoi dy ditë më parë të atit të dashurin, kush është vajza yll e Edi Palokës (FOTOT)

Edi Paloka, nënkryetari i Kuvendit dhe deputeti i PD, dy ditë më parë festoi ditën e lindjes dhe njohu njëkohësisht për të parën herë të dashurin e vajzës së tij 22-vjeçare.

Për ata që nuk e dinë, bukuroshja në foto është Kleta Paloka, vajza e madhe e depitetit të PD, e cila ka studiuar në Hagë për “Të drejtë Ndërkombëtare – Tregtare.

Ja çfarë tha dy ditë më parë  Edi Paloka:

Edi Paloka në një bisedë për Gazeta Shqiptare ka treguar se Krishtlindjet do t’i kalojë në një restorant pranë shtëpisë. Në familjen Paloka, festa duket se vijojë gjatë. Nënkryetari i PD-së ka treguar se përpara dy ditësh ka pasur ditëlindjen, por që do ta festojë 52-vjetorin e lindjes sot. Ndërsa bëri me dije për GSH se për herë të parë vajza e tij e madhe do t’i prezantojë me shokun e saj. E ku ka më mirë…Tre gëzime në një ditë për Palokën!

“Krishtlindjet do t’i festojmë në një restorant pranë shtëpisë. njëherësh do të festoj dhe ditëlindjen time. Kam mbushur 52 vjeç, edhe pse nuk tregohet mosha. Ndërkohë që vajza e madhe do të na prezantojë me shokun e saj për herë të parë”,  tha Paloka, duke zbuluar kështu një “sekret” familjar.

286976_2304420172071_2292401_o.jpg

10402464_10206059754195002_5506532300876587139_n-768x768.jpg

10455638_10205513091328772_6909605485575818852_n.jpg

13872771_10209676347287569_8496085587730653487_n.jpg

promo300410688-780x439-433x300.jpg

21106433-10213558752105263-5095104768843153357-n_1514221592-1311804.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032625198364258
array(1) { ["section"]=> string(95) "i-prezantoi-dy-dite-me-pare-te-atit-te-dashurin-kush-eshte-vajza-yll-e-edi-palokes-fotot-104409" }