I propozon i dashuri për martesë, 29-vjeçarja vdes nga gëzimi

Publikuar tek: bota, më 19:14 29-01-2015 I propozon i dashuri për martesë, 29-vjeçarja vdes nga gëzimi

I dashuri e propozoi për martesë , vajza kërceu nga gëzimi dhe ra mbi një shkëmb,në Ibiza.

Dimitrina Dimitrova,29 vjeç, ra mbi shkëmb në Cala Tarida në bregdetin perëndimor të Ibizas.

Policia thotë se ajo ka humbur ekuilibrin e saj pasi kërceu nga entuziazmi i propozimit.

Dëmtimet e shkaktuara i sollën vajzës një sulm të menjëhershëm në zemër.

Ikja e saj shkatërroi edhe jetën e djaloshit i cili e zgjodhi atë vend, si ideal, për një propozim martese.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012670993804932
array(1) { ["section"]=> string(65) "i-propozon-i-dashuri-per-martese-29-vjecarja-vdes-nga-gezimi-1844" }