I propozon të dashurit në mes të rrugës, por i ndodh e papritura (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 12:12 15-08-2017 I propozon të dashurit në mes të rrugës, por i ndodh e papritura (VIDEO)

Kishte menduar se kjo do të ishte dita më e bukur e jetës së saj pasi vendosi që t'i propozonte të dashurit të saj për martesë në publik, por jo.

Gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç ajo e kishte menduar pasi është lënë e vetme, zemërthyer ulur në mes të rrugës në Santiago, Kili.

Në video shihet vajza e ulur në rrugë dhe i thotë të dashurit: “Dëshiron të martohesh me mua? Po apo jo?”

“Po dashuria ime,”-thotë djali, si i zënë ngushtë.

Por përgjigja e tij nuk ka qenë edhe aq entuziaste gjë që vajza e ka kuptuar. Video përfundon me të dashurin i cili mbledh sendet e tij dhe largohet duke e lënë atë në mes të rrugës vetëm...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ishte vetëm një hap larg vdekjes, si shpëtoi nëna me foshnjen nga tmerri (VIDEO)
Kaos dhe panik në stacionin nëntokësor të trenave në Londër, çfarë po ndodh? (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011385917663574
array(1) { ["section"]=> string(75) "i-propozon-te-dashurit-ne-mes-te-rruges-por-i-ndodh-e-papritura-video-89153" }