I publikuan foton me menstruacione gjatë garës, reagon për herë të parë Albana Osmani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:34 10-10-2016 I publikuan foton me menstruacione gjatë garës, reagon për herë të parë Albana Osmani

Ditën e djeshme Jeta Osh Qef publikoi një foto të moderatores shqiptare Albana Osmani që gjatë garës në Maratonën e Tiranës u përball me një incident femëror. Faqja sociale publikoi foton dhe u përball me reagime të ndryshme por ja ku vjen dhe reagimi i vetë Albanës me një mesazh të fuqishëm.

“Thonë që është 'FAT' dhe nuk e kam fjalën vëtëm për nr  7. Paçin fat të gjitha vajzat”, shkruan moderatorja ndëra publikon foton e prerë.

“Të pres në Paris po ndërkohë merri masat se kush rri merret me paparazzi se ktej nga Franca i qajnë këto lajmet me lot dmth”, i shkruan Albanës një komentues.

Dhe replika e moderatores është pikërisht kjo: “Andej do ishte çuar gjinia femërore në këmbë për në 'presje fjale' të tillë, diskutimi! Masat i marr unë po kur ndodh pa paralajmerim do përserisësh me vete 'Im blesed by God”-(Jam e bekuar nga Zoti).

publik_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036123991012573
array(1) { ["section"]=> string(90) "i-publikuan-foton-me-menstruacione-gjate-gares-reagon-per-here-te-pare-albana-osmani-55675" }