I riu gdhend në kokë inicialet e Partisë Socialiste (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:20 07-06-2015 I riu gdhend në kokë inicialet e Partisë Socialiste (Foto)

Militantizmi partiak në Shqipëri nuk njeh kufij. Përveç flamujve që kanë pushtuar të gjithë rrugët e qyteteve dhe fshatrave, ka njerëz që zgjedhin të stampojnë edhe në kokë bindjet e tyre partiake. Kjo foto e dëshmon më së miri se deri ku arrin fantazia e shfrenur  në kohë fushte. Ky i ri ka vendosur të shkruajë në kokë inicialet e Partisë Socialiste duke treguar kështu edhe bindjen e tij partiake. Në fakt  koka ku dhe janë “pikturuar” inicialet, ka ngjashmëri jo të vogël me kokën e vetë kryeministrit Rama, i cili edhe e ka publikuar vetë foton në "Twitter".

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076279640197754
array(1) { ["section"]=> string(62) "i-riu-gdhend-ne-koke-inicialet-e-partise-socialiste-foto-12872" }