I riu goditet me shkop bejsbolli te “Komuna e Parisit”

Publikuar tek: aktualitet, më 09:33 18-08-2015 I riu goditet me shkop bejsbolli te “Komuna e Parisit” Foto ilustruese

Një i ri ka mbetur i plagosur pas një sulmi nga disa persona te zona e Komunës së Parisit.

Dyshohet se i riu është qëlluar me mjete të forta dhe shkop bejsbolli, çka i ka shkaktuar plagë të rënda. Ai është sulmuar nga disa djem të tjerë. Besohet se shkak është bërë një konflikt i çastit.

Policia po vijon hetimet për ngjarjen dhe  është vënë në ndjekje të grupit të të rinjve që dhunuan personin me mbiemrin Marku.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon këshilltari i Kishës Ortodokse Shqiptare: Janullatosi ka vetëm hernie diskale
Aksion masiv anti-kanabis në Dukagjin, 450 forca policie ia mësyjnë maleve »
Article Logic
Execution time: 0.011893033981323
array(1) { ["section"]=> string(58) "i-riu-goditet-me-shkop-bejsbolli-te-komuna-e-parisit-18613" }