I riu hyn me një synim të keq në një kazino në Tiranë, por e pëson

Publikuar tek: aktualitet, më 08:44 21-02-2017 I riu hyn me një synim të keq në një kazino në Tiranë, por e pëson

Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi vodhi një shumë parashë.

Jurgen Kovaçi, 25 vjeç vodhi 200 mijë lekë të vjetra, teksa ai hyri në një kazino në rrugën e Dibrës për të luajtur. Por, veprimi i të riut është zbuluar dhe menjëherë është njoftuar policia, e cila ka arritur ta zbulojë dhe ta vërë atë në pranga. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet në Itali gjysmë ton drogë që vinte nga Shqipëria, identifikohet grupi i trafikantëve
Rrëzohet i riu teksa ngiste “Hali Power” plagoset 19-vjeçarja në rrugën e Kavajës »
Article Logic
Execution time: 0.010551929473877
array(1) { ["section"]=> string(67) "i-riu-hyn-me-nje-synim-te-keq-ne-kazino-ne-tirane-por-e-peson-69399" }