I riu me gjysmë-kokë tenton të bëjë çmendurinë e radhës

Publikuar tek: bota, më 17:25 19-10-2016

Një i ri nga Miami i cili ka humbur gjysmën e kokës së tij në një aksident me makinë është arrestuar nën akuzën "vrasje në tetnativë" pasi vendosi dyshekët e tij në zjarr.

Carlos Rodriguez dhe miqtë e tij u arrestuan të hënën për “tentative vrasje”, pasi flaka rrezikonte shtëpitë përreth. Gjyqi për të ishte vendosur për të martën por u shty për më vonë pasi dyshohet se i riu është me problem mendore. 

Rodriguez është përdorues droge dhe këtë e ka pranuar teksa ka rrëfyer për aksidentin që i hoqi gati gjysmën e kokës së tij./ Newsbomb.a/ 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arriti të hiqte gjysmën e peshës së tij por të riut i nevojiten 100.000 dollarë, ja pse
Clinton dhe Trump përgatiten për debatin e tretë, republikani do tentojë kryesimin »
Article Logic
Execution time: 0.0095031261444092
array(1) { ["section"]=> string(61) "i-riu-me-gjysme-koke-tenton-te-beje-cmendurine-e-radhes-56737" }