I riu nga Kavaja tenton të përdhunojë gruan 10 vjet më të madhe, arrestohet

Publikuar tek: aktualitet, më 18:57 20-03-2017 I riu nga Kavaja tenton të përdhunojë gruan 10 vjet më të madhe, arrestohet Foto ilustruese

Një 21 vjeçar nga Kavaja është vënë në pragat e policisë pasi ka tentuar të përdhunojë një 31 vjeçare.

Policia njofton se bëhet fjalë për shtetasin D.T, 21 vjeç i cili u arrestua në flagrancë.

Ai u prangos pasi dyshohet se, ka tentuar të kryej marrëdhënie seksuale me dhunë, me shtetasen R.D, 31 vjeçare.

21-vjeçari është me banim në Kavajë, dhe rezulton me percedentë të më parshim penalë. Mbi të rëndon akuza e parashikuar nga Nenet 102 e 22 të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen me gjysme ton drogë, arresohen 2 shqiptarë
Vdes pronari i firmës, banorët e përfundojnë vetë pallatin (Investigimi) »
Article Logic
Execution time: 0.0098578929901123
array(1) { ["section"]=> string(80) "i-riu-nga-kavaja-tenton-te-perdhunoje-gruan-10-vjet-me-te-madhe-arrestohet-72560" }