I riu ofendon keq Ramën, kryeministri i kthen një përgjigje të papritur nga askush

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:22 03-11-2016 I riu ofendon keq Ramën, kryeministri i kthen një përgjigje të papritur nga askush

Kryeministri Edi Rama, tanimë siç dihet prej ditësh ka nisur të jetë aktiv me replika në Facebook ndaj komentuesve të tij.

Kështu ka bërë edhe këtë herë ndaj një të riu i cili e ka akuzuar për blerje votash dhe e ka cilësuar si hajdur e mafjoz.

“Mos te ishte për blerje votash ti nuk do fitoje kurrë hajduta e mafjoza”, shkruan i riu që merr përgjigjet që ndoshta s’ë priste.

“Alesio mos e fyej atëfanellë ku mungon nje yll i verdhë për shkak te baltes qe u hodh mbi Zonjen e Vjeter të Italise.  Dhe mos e harro, PS është si Juvja, sa me shume ta pengosh aq më shumë kampionate fiton”.

alesio.png

 

rama1.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009152889251709
array(1) { ["section"]=> string(87) "i-riu-ofendon-keq-ramen-kryeministri-i-kthen-nje-pergjigje-te-papritur-nga-askush-58259" }