I riu vdes në Spitalin e Beratit, familjarët akuza mjekes (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:39 25-10-2018 I riu vdes në Spitalin e Beratit, familjarët akuza mjekes (EMRI) Foto ilustruese

Një 31 vjeçar ka ndërruar jetë ditën e djeshme në qytetin e Beratit.

Mësohet se familjarët e të riut kanë akuzuar mjeken Arjola Xheblati për mjekim të pakujdesshëm.

Marinel Veleshnja ka ndërruar jetë 30 minuta pasi ka mbërritur në Spitalin e Beratit.

Sakaq, Policia ka sekuestruar dhe autopsinë që u krye në morg.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00724196434021
array(1) { ["section"]=> string(68) "i-riu-vdes-ne-spitalin-e-beratit-familjaret-akuza-mjekes-emri-139091" }