I sapozgjedhuri i FRPD, Belind Këlliçi thellësisht i lumturuar para bunkerit të shkatërruar

Publikuar tek: politike, më 15:47 08-12-2015 I sapozgjedhuri i FRPD, Belind Këlliçi thellësisht i lumturuar para bunkerit të shkatërruar Belind Këlliçi

Protestuesit kanë dëmtuar dhe i kanë vënë zjarrin para pak minutash bunkerit duke shembur kështu sipas tyre, simbolin e komunizmit.

Pjesë e këtij momenti është bërë edhe kreu i sapozgjedhur i FRPD, Belind Këlliçi, i cili nuk ka e ka lënë të shkojë ky moment pa e fiksuar në një foto. Ai shfaqet i lumtur para bunkerit të shkatërruar me dy gishtat lart, simbol të demokracisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010145902633667
array(1) { ["section"]=> string(96) "i-sapozgjedhuri-i-frpd-belind-kellici-thellesisht-i-lumturuar-para-bunkerit-te-shkaterruar-27249" }