I shkon në banesë dhe tenton ta djegë me benzinë, arrestohet 44 vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:14 09-05-2017 I shkon në banesë dhe tenton ta djegë me benzinë, arrestohet 44 vjeçari (EMRI)

Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin Janaq Xega, 44 vjeç, banues në fshatin Xarrë, Konispol pasi ka tentuar të djegë me benzinë një 66 vjeçar.

Burime nga policia bëjnë me dije se Janaq Xega u arrestua  pasi tentoi të djegë me lëndë djegëse "benzinë" shtetasin P.P., 60 vjeç, në banesën e këtij të fundit për motive të dobëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale "Plagosja e rëndë me dashje" neni 88 i Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dhunoi gruan, përfundon prapa hekurave vlonjati (EMRI)
Policia zbulon parcelën me kanabis, vë në pranga 4 të moshuar, më i vjetri 80 vjeç »
Article Logic
Execution time: 0.011815071105957
array(1) { ["section"]=> string(81) "i-shkon-ne-banese-dhe-tenton-ta-djege-me-benzine-arrestohet-44-vjecari-emri-77965" }