I shoqëruar nga Zaho dhe Linda, Rama mbërrin në stadiumin ‘Air Albania’

Publikuar tek: aktualitet, më 19:47 17-11-2019 I shoqëruar nga Zaho dhe Linda, Rama mbërrin në stadiumin ‘Air Albania’

Na ndajnë edhe një orë nga vetëm një orë nga ndeshja Shqipëri- Francë dhe duket se tifozët kanë nisur të akomodohen.

Ndër të parët që ka mbërritur në në stadiumin ‘Air Albania’ është edhe kryeministri Edi Rama.

Ai është shfaqur i shoqësruar nga bashkëshortja e tij Linda dhe djali i vogël Zaho.

Ky i fundit duket se nuk i ndahet të atit, vihet re që i qendron pranë dhe e ka kapur prej dore.

Kujtojmë që mbrëmja e sotme është historike për shqiptarët, pasi inagurohet stadiumi më i ri në kryeqytet.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023870944976807
array(1) { ["section"]=> string(75) "i-shoqeruar-nga-zaho-dhe-linda-rama-mberrin-ne-stadiumin-air-albania-186227" }