I shpallur në kërkim dhe dënuar me burg, arrestohet 29-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:39 19-01-2017 I shpallur në kërkim dhe dënuar me burg, arrestohet 29-vjeçari (Emri)

Një 29-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ishte shpallur në kërkim dhe akuzohet për armëmbajtje pa leje.

Burime të policisë bëjnë me dije se në pranga ka rënë shtetasi Redjan Hadëri banues në Kalivaç, Memaliaj i dënuar më parë me burg.

Hadëri akuzohet për ‘plagosje të lehtë me dashje’ dhe ‘armëmbajtje pa leje’.

Materialet i kaluan prokurorisë së rrethit gjyqësor Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “ISIS janë të mirë”, ja për çfarë akuzohet mësuesja e Medresesë së Shkodrës
25-vjeçari tenton vetëvarjen në burgun e Fierit, përfundon në gjendje kome »
Article Logic
Execution time: 0.01053786277771
array(1) { ["section"]=> string(72) "i-shpallur-ne-kerkim-dhe-denuar-me-burg-arrestohet-29-vjecari-emri-66043" }