I shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, arrestohet 28-vjeçari (Emri)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:07 17-02-2017 I shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge, arrestohet 28-vjeçari (Emri)

Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi prej kohësh ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge.

Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi:

-Ornest Qerimaj, 28 vjeç banues në Shkodër.

Mësohet se Qerimaj është arrestuar sot në Tiranë dhe akuzohet se pjesëmarrës në një organizatë kriminale për trafik droge.. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident horror në Vlorë, betonieri masakron qytetarin me biçikletë (Pamje të rënda)
Arsyeja e vërtetë pse godina e Kryeministrisë është rrethuar me skela (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011284112930298
array(1) { ["section"]=> string(83) "i-shpallur-ne-kerkim-nderkombetar-per-trafik-droge-arrestohet-28-vjecari-emri-69050" }