I shpërthen cigarja elektronike, 36-vjeçari djeg dorën dhe organet gjenitale

Publikuar tek: bota, më 14:26 18-01-2021 I shpërthen cigarja elektronike, 36-vjeçari djeg dorën dhe organet gjenitale

Një 36-vjeçar u plagos me djegie të shkallës së parë dhe të dytë nga shpërthimi i një cigare elektronike. Aksidenti i frikshëm ndodhi të hënën në mëngjes në Milano, në via Giovanni Boccaccio, në zonën Conciliazione.

Rreth orës 8 të mëngjesit, një ambulancë nxitoi për në vendngjarje. Pasi i dhanë trajtimin e parë 36-vjeçarit, ambulanca e transportoi atë me kod të verdhë në spitalin Niguarda në Milano.

Me sa duket për shkak të shpërthimit të papritur të cigares elektronike, burri pësoi djegie të shkallës së parë dhe të dytë në dorën e majtë, këmbën dhe organet gjenitale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Studimi i FRIKSHËM: Një në tetë pacientët 'e rikuperuar' nga Covid-19 vdesin pas 5 muajsh
Shpërndarja e pabarabartë e vaksinave, reagon kreu i OBSH: Bota është në prag të një dështimi katastrofik… »
Article Logic
Execution time: 0.011250972747803
array(1) { ["section"]=> string(82) "i-shperthen-cigarja-elektronike-36-vjecari-djeg-doren-dhe-organet-gjenitale-235443" }