I shpëtoi jetën foshnjes 11-muajshe: Shikoni fytyrën e Stresit pas ngjarjes

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:22 04-11-2016 I shpëtoi jetën foshnjes 11-muajshe: Shikoni fytyrën e Stresit pas ngjarjes

Ai është padyshim heroi i ditës.

Reperi Stresi mbrëmë mori gjithë vëmendjen e merituar pasi i shpëtoi jetën një foshnje 11-muajshe duke hyrë nga dritarja në banesën e përfshirë nga flakët.

Dhe kjo është fytyra e tij pas ngjarjes së bujshme: Fytyra e një heroi

I lumtur  e i qeshur, Stresi shkrep këtë selfie.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013739109039307
array(1) { ["section"]=> string(80) "i-shpetoi-jeten-foshnjes-11-muajshe-shikoni-fytyren-e-stresit-pas-ngjarjes-58387" }