I shpëton mbytjes në sekondat e fundit (Foto)

Publikuar tek: bota, më 14:20 17-02-2015 I shpëton mbytjes në sekondat e fundit (Foto)

Gruaja ishte duke ngarë makinën në një parking pranë portit në Zelandën e Re,  kur e humbi kontrollin dhe mjeti u përplas me murin rrethues duke rënë në det.

Makina filloi të mbushet më shpejtësi me ujë dhe gruaja mbeti e bllokuar në pjesën e pasme të saj duke rrezikuar të mbytej nga çasti në çast. Por fatmirësisht aty u ndodh një dëshmitar i cili i ka telefonuar menjëherë policisë.

Me mbërritjen në kohë të policisë në vendngjarje , ata kanë thyer xhamin e pasëm të makinës me një shkëmb dhe e kanë tërhequr gruan jashtë saj.

FOTO:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022605180740356
array(1) { ["section"]=> string(48) "i-shpeton-mbytjes-ne-sekondat-e-fundit-foto-3618" }