I shprehu publikisht dashurinë Rihanna-s, Chris Brown thumbon keq reperin Drake (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:29 29-08-2016 I shprehu publikisht dashurinë Rihanna-s, Chris Brown thumbon keq reperin Drake (Foto)

Reperi Drake vendosi t’i shprehë dashurinë publikisht Rihanna-s gjatë prezantimit në “MTV VMA”.

Duke iu drejtuar këngëtares në skenë ai tha se e ka dashuruar atë që në momentin e parë. Drake i dhuroi Rihanna-s një puthje në buzë dhe më pas në qafë.

Por ish i dashuri i Rihanna-s, Chris Brown, duket se e ka parë gjithë skenën dhe nuk është ndjerë i qetë. Vetëm pak minuta më pas ai ka thumbuar Drake-n në Instagram.

Screefghfgjjkkkkhot_1.jpg

“Mbështeta reperin tim të preferuar gjatë mbrëmjes, vëlla përjetë, Lil Wayne. Po të mos ishte për atë, shumë repera fals nuk do kishin patur kurrë një mundësi. Miqtë e vërtetë nuk varen nga shitjet muzikore apo bashkëpunimet”, shkruan Chris Brown.

sdff44f4yyhhhhhot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010514974594116
array(1) { ["section"]=> string(89) "i-shprehu-publikisht-dashurine-rihanna-s-chris-brown-thumbon-keq-reperin-drake-foto-51241" }