I tha “Fu*ck off”, Donald Trump shpërthen ndaj Robert De Niros: Ke ngrënë shumë goditje në kokë

Publikuar tek: bota, më 23:20 12-06-2018 I tha “Fu*ck off”, Donald Trump shpërthen ndaj Robert De Niros: Ke ngrënë shumë goditje në kokë

Presidenti Amerikan Donald Trump i është përgjigjur ashpër aktorit të famshëm hollivudian Robert De Niro, pasi ky i fundit i tha “ik q*u” gjatë ceremonisë së çmimeve “Tony”.

Në një postim në Tëitter Donald Trump e quan De Niron një “individ me inteligjencë të ulët.

“Robert De Niro, një individ me koeficient të inteligjencës shumë të ulët, ka marrë shumë goditje në kokë nga boksierë të vërtetë në filma. E pashë natën e kaluar dhe vërtet besoj se është tapë i dehur. Unë mendoj se ai nuk e kupton se ekonomia është më e mira që ka qenë ndonjëherë dhe punësimi në nivelin më të lartë ndërsa shumë kompani janë duke u kthyer në vendin tonë”, shkruan Trump.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013258218765259
array(1) { ["section"]=> string(98) "i-tha-fu-ck-off-donald-trump-shperthen-ndaj-robert-de-niros-ke-ngrene-shume-goditje-ne-koke-124163" }