‘I thashë do më dënojnë mua. E njoh unë atë që jep urdhëra tha!’ Arben Derhemi dhe Robert Ndrenika thyejnë rregullat për një kafe bashkë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:12 13-04-2020 ‘I thashë do më dënojnë mua. E njoh unë atë që jep urdhëra tha!’ Arben Derhemi dhe Robert Ndrenika thyejnë rregullat për një kafe bashkë Arben Derhemi dhe Robert Ndrenika

Arben Derhemi dhe i madhi Robert Ndrenika, kanë thyer rregullat e distancimit fizik.

Dy personazhet e njohur të “Njerëz dhe Fate”, përkatësisht Flori dhe Durimi, kanë zgjedhur të pijnë një kafe bashkë në natyrë.

Ndërkaq, Arben Derhemi duke ditur rregullat e distancimit, shkruan: ‘I thashë do më dënojnë mua. E njoh unë atë që jep urdhëra tha!’.

Mesa duket, dy aktorët e kanë marrë me sportivitet ndërsa ndjekësit janë kënaqur teksa i kanë parë bashkë dhe janë shprehur të gatshëm për t’i paguar gjobën.

masa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00943922996521
array(1) { ["section"]=> string(139) "i-thashe-do-me-denojne-mua-e-njoh-une-ate-qe-jep-urdhera-tha-arben-derhemi-dhe-robert-ndrenika-thyejne-rregullat-per-nje-kafe-bashke-202437" }