I theu nofullën me grushte të riut, arrestohet 17-vjeçari në Shkodër

Publikuar tek: kulture-art, më 13:03 23-02-2019 I theu nofullën me grushte të riut, arrestohet 17-vjeçari në Shkodër Foto ilustruese

Një 17-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi rrahu me grushte 20 vjeçarin me iniciale B.Y.

Mësohet se shtetasi me iniciale S.D. i theu nofullën 20-vjeçarit pas një konflikti për motive të dobëta.

Mësohet se i shtetasi B.Y. u dërgua për mjekim në Spitalin Rajonal Shkodër dhe më pas u transportua drejt Spitalit të Traumës në Tiranë, ku është jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

U arrestua në flagrancë shtetasi S. D. 17 vjeç, banues në lagjen Liria, Shkodër, pas një konflkti për motive të dobëta, ka goditur me grushta shtetasin B. Y. 20 vjeç, banues në lagjen Liria, Shkodër, duke i dëmtuar nofullën, i cili pasi mori mjekim në Spitalin Rajonal Shkodër, u dërgua në Spitalin e Traumës Tiranë, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Shkodër për veprime të metejshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065300464630127
array(1) { ["section"]=> string(74) "i-theu-nofullen-me-grushte-te-riut-arrestohet-17-vjecari-ne-shkoder-153916" }