I varfër, lyp dhe lyen këpucë me bojë gjithë ditën por deklarata e tij habit (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:00 01-01-2017
Korce by newsbomb-al

Një endacak në Korçë që mbijeton duke lypur dhe duke lyer këpucë me bojë na surprizon me ato që thotë në këtë video.

Ndonëse lufton çdo ditë për të siguruar mbijetesën ai shprehet me nota pozitive duke falenderuar dhe duke uruar politikanët për Vitin e Ri.

Ndiqeni në këtë video!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 1 janari i 2017-ës nis me operacion antidrogë, Policia e Shtetit njofton Guardia di Finanzën dhe kapin gjysmë ton "mall"
Përfshihet nga flakët një vilë 3-katëshe »
Article Logic
Execution time: 0.012492895126343
array(1) { ["section"]=> string(87) "i-varfer-lyp-dhe-lyen-kepuce-me-boje-gjithe-diten-por-deklarata-e-tij-habit-video-64371" }