I vdiq vëllai në aksident, deputetja Gjylameti përlot me fjalët e ndjera: Me thërrmove zemrën në 1000 pjesë o Tonçe

Publikuar tek: aktualitet, më 16:09 20-10-2019 I vdiq vëllai në aksident, deputetja Gjylameti përlot me fjalët e ndjera: Me thërrmove zemrën në 1000 pjesë o Tonçe

Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti ka reaguar pas ndarjes nga jeta të vëllait të saj mbrëmjen e djeshme në një aksident rrugor.

Gjylameti ka publikuar në ‘Facebook’, një foto ku shfaqet pranë tij dhe shkruan plot trishtim disa fjali emocionuese.

"Me thërmove zemrën në 1000 pjesë o Tonçe. Thonë që zoti zgjedh më të mirët, por a nuk kishte marrë mjaftueshëm tek unë", shkruan Gjylameti.

Kujtojmë që Elton Macolli humbi jetën si pasojë e një përplasje me një maune.  

Makina e tij tip “Seat” ishte e pajisur me impiant gazi dhe dhe pas përplasjes ka shpërthyer në flakë.

Screenshot_8.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023228883743286
array(1) { ["section"]=> string(120) "i-vdiq-vellai-ne-aksident-deputetja-gjylameti-perlot-me-fjalet-e-ndjera-me-therrmove-zemren-ne-1000-pjese-o-tonce-182802" }