I vë zjarrin kioskës së xhaxhait, digjet vetë 27 vjeçari në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 17:37 26-07-2019 I vë zjarrin kioskës së xhaxhait, digjet vetë 27 vjeçari në Fier Zjarrvenie e qellimshme, foto ilustruese

Raportohet se një 27 vjeçar i ka vendosur zjarrin kioskës së xhaxhait të vetë dhe si pasojë ka mbetur edhe i plagosur.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Velmisht në Rroskovec.

27 vjeçari i plagosur me inicialet E.A, ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spitalin e Traumës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025386095046997
array(1) { ["section"]=> string(70) "i-ve-zjarrin-kioskes-se-xhaxhait-digjet-vete-27-vjecari-ne-fier-173444" }