I vendoset SHIRITI Bashkisë Kurbin, godina rrezikohet pas tërmetit

Publikuar tek: aktualitet, më 13:20 02-12-2019 I vendoset SHIRITI Bashkisë Kurbin, godina rrezikohet pas tërmetit Foto ilustruese

Edhe ndërtesa e Bashkisë Kurbin nuk i ka shpëtuar dëmeve të shkaktuara nga tërmeti i fuqishëm 6.4 ballë i datës 26 nëntor.

Në fakt, dëmet në këtë objekt kanë qenë aq të mëdha sa që inspektorët kanë vendosur ta rrethojnë me shirita dhe të ndalojnë hyrjen.

Dëme nga tërmeti kanë pësuar edhe institucione të tjera si Gjykata dhe Prokuroria e Kurbinit.

sdfgwergf3t3gg.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03574800491333
array(1) { ["section"]=> string(72) "i-vendoset-shiriti-bashkise-kurbin-godina-rrezikohet-pas-termetit-188125" }