I veshur me të zeza dhe i maskuar, ky është momenti kur autori hyn për të grabitur “Kredo.al” (FOTO-EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:50 27-01-2021 I veshur me të zeza dhe i maskuar, ky është momenti kur autori hyn për të grabitur “Kredo.al” (FOTO-EMRI)

Policia është në kërkim të Kisti Çinarit, i cili dyshihet si autor i tre vjedhjeve në Tiranë.

Çinari dyshohet se ka grabitur dy farmaci dhe filialin e bankës “Kredo.al”.

Në fotot shihet momenti kur autori i veshur me të zeza dhe një maskë hyn në filialin e bankës. Ai nën kërcënimin e armës i ka marrë punonjësve xhiron ditore.

Dyshohet se personi në fjalë është autori, i cili mbrëmë grabiti një farmaci në Tiranë, pas shkollës 'Sami Frashëri', që mendohet se mund të ketë marrë diku tek 200 mijë lekë të vjetra dhe grabitjen e një tjetër farmacie tjeter në rrugën “Zhan D’ark”, ngjarje e ndodhur më 21 janar të këtij muaji.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Ecën me makinë 100 mijë euro'? Ish-ministri Lleshaj padit në Gjykatën e Tiranës median që publikoi lajmin
Policia ndalon 30 vjeçarin në Tiranë, i kontrollon makinën dhe gjen dhjetëra doza kokainë, e pësojnë dhe 2 shokët e tij (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.011924982070923
array(1) { ["section"]=> string(107) "i-veshur-me-te-zeza-dhe-i-maskuar-ky-eshte-momenti-kur-autori-hyn-per-te-grabitur-kredo-al-foto-emri-236597" }