I veshur sportiv në qendrën e turizmit dimëror, kjo është fundjava e ish-ministrit Demiraj: Jam si në shtëpi

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:11 30-09-2017 I veshur sportiv në qendrën e turizmit dimëror, kjo është fundjava e ish-ministrit Demiraj: Jam si në shtëpi

I veshur i gjithi sportiv dhe me një çantë në kurriz është shfaqur këtë fundjave ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj.

Përmes këtyre fotove, Demiraj na tregon se ndodhet në Brezovicë, e cila njihet si një nga qendrat e njohura të turizmit dimëror dhe veror në Kosovë. Madje, ish-ministri shton se teksa zbret nga mali i Sharrit ndihet si në shtëpi.

“Te dashur miq! Mali i Sharrit me jep gjithmone ndjesine e te ndjerit "home". Sapo zbrita ne Berzovice me miqte e mi malin e Sharrit. DD”, shkruan Demiraj.

 

22045847_1862851547062697_7836719729814617708_n.jpg

22089815_1862851463729372_5601264774241553146_n.jpg

22045733_1862851490396036_823980983759614052_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024023056030273
array(1) { ["section"]=> string(112) "i-veshur-sportiv-ne-qendren-e-turizmit-dimeror-kjo-eshte-fundjava-e-ish-ministrit-demiraj-jam-si-ne-shtepi-94259" }