I vetëm dhe i divorcuar nga gruaja, gjendet i vdekur burri në Memaliaj (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:44 18-01-2019 I vetëm dhe i divorcuar nga gruaja, gjendet i vdekur burri në Memaliaj (EMRI) Foto ilustruese

Një 57 vjeçar është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Mmemaliaj.

Sipas informacioneve të para, viktima është Jorgo Gjoka, i cili jetonte i vetëm pasi ishte divorcuar kohë më parë nga bashkëshortja.

Gjoka jetonte në lagjen nr 4 të qytetit, ndërsa mendohet se ka ndërruar jetë 3 ditë më parë por është gjetur mëngjesin e sotëm nga fqinjët, në fazën e dekompozimit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Organizatat e gazetarëve kërkojnë tërheqjen e dy projektligjeve të Qeverisë mbi mediat
Vdes punëtori në Elbasan, i bien pllakat e mermerit sipër »
Article Logic
Execution time: 0.012116193771362
array(1) { ["section"]=> string(81) "i-vetem-dhe-i-divorcuar-nga-gruaja-gjendet-i-vdekur-burri-ne-memaliaj-emri-149382" }