I vihet flaka me benzinë zyrës së ALUIZNIT në Fushë Krujë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:47 03-02-2018 I vihet flaka me benzinë zyrës së ALUIZNIT në Fushë Krujë foto ilustruese

Zyra e Aluiznit në zonën e Fushë Krujës është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Mësohet se zjarri është masiv dhe në brendësi të zyrave janë gjetur 3 bidona me benzinë.

Ndërkohë bëhet me dije se policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Sakaq bëhet me dije se qëllimi i zjarrit ka qenë djegia e arkivës së zyrës së ALUIZNIT që ndodhet në zyrën e drejtuesit të këtij institucioni.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tentoi t’i largohej postbllokut arrestohet i riu në Shkodër (EMRI)
Operacioni i policisë, vihet në pranga banda e trafikantëve në Lezhë »
Article Logic
Execution time: 0.012590885162354
array(1) { ["section"]=> string(64) "i-vihet-flaka-me-benzine-zyres-se-aluiznit-ne-fushe-kruje-109028" }